1396

افتتاح آموزشگاه

آموزشگاه تعمیرات موبایل پیشرو همراه با هدف آموزش علمی کابردی دوره های موبایل و تبلت در سال 1396 تاسیس شده است.

و با بهره گیری از کارگاه مجهز به آخرین فناوریهای روز جزء برترین آموزشگاه های ایران می باشد. آموزشگاه تعمیرات موبایل پیشرو با بهره گیری از اساتید مجرب که همگی مورد تایید سازمان فنی و حرفه ای می باشند و کارت مجاز مربیگری نیز دارند در این زمینه تجربه علمی خود را در اختیار فن آموزان قرار می دهند

شروع کار

ما تنها آموزشگاه دارای گارگاه تعمیرات موبایل در منطقه هستیم که پس از اتمام دوره پروژه علمی کار در فضای واقعی کار دارد. تا دانشجویان عزیز ترس و دلهره شروع کار تعمیرات را به راحتی پشت سر بگذارند. ما تنها آموزشگاهی هستیم که پروژه علمی کار را الزامی کرده ایم تا کارآموزان پس از اتمام دوره به طور کامل آمادگی تعمیرات در محیط کسب و کار خود را داشته باشند.

1397

یکسال بعد

آموزشگاه پیشرو همراه پس از یکسال کار در این حوزه آموزشگاه را با پیشرفته ترین ابزار تعمیرات تجهیز کرده و فروشگاه قطعات و لوازم جانبی را به مجموعه خود اضافه کرده تا کارآموزان پس از یادگیری تئوری و علمی تعمیرات ، با قطعات انواع گوشی های تلفن همراه به صورت بصری آشنا شوند.

1398

مجوز از سازمان فنی و حرفه ای

آموزشگاه پیشرو همراه دارای مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای می باشد که در سال 1398 موفق به دریافت مجوز برای بخش دختران شد. بانوان محترم می توانند آموزش های تخصصی الکترونیک را زیر نظر آموزشگاه پیشرو همراه با بالاترین سطح آموزش و امکانات تجربه کنند.

توانایی های کسب شده

آموزش تعمیر دستگاه جوش اینورتر

در دوره آموزش تعمیر جوش اینورتر کارآموزان میتوانند با درخواست در زمینه اموزش تعمیر بردهای اینورتر کولرگازی، آموزش تعمیر یو پی اس و آموزش تعمیر اینورتر صنعتی به کلاس خود اضافه کنند و از تخفیف ویژه برخوردار شوند.

آموزش تعمیرات موبایل و گوشیهای هوشمند

آموزش برنامه ریزی موبایل (نرم افزار موبایل)، آموزش الکترونیک موبایل و آموزش سخت افزار موبایل از بخش های اصلی این دوره میباشد. آموزش تعمیر گوشیهای هوشمند شامل آموزش تعمیر اپل، آموزش تعمیر اچ تی سی، آموزش تعمیر سامسونگ و آموزش تعمیر هواوی از مثالهای اصلی کارگاههای آموزشی کامتک میباشد. همچینین تعمیرکار ماهر و با تجربه این دوره را تدریس میکند.

آموزش تعمیرات هارد و بازیابی اطلاعات هارد

دوره آموزش تعمیر هارد بیشتر برای ریکاوری اطلاعات مهم است. در اصل آموزش ریکاوری اطلاعات میتواند کارآموزان را در بازار کسب و کار موفق جلوه کند. البته آموزش ریکاوری اطلاعات به دو صورت: آموزش بازیابی اطلاعات با کارت PC3000 و آموزش ریکاوری با نرم افزار است

آموزش مهندسی معکوس

یکی از قویترین رشته های آموزشی در کامتک دوره آموزش مهندسی معکوس است. در این دوره کارآموزان با بردهای چندلایه آشنا شده و میتوانند هر نوع بردی را آنالیز و تحیلی کنند. اگر میخواهید دستگاهی را تعمیر کنید که جزء رشته های هیچ آموزشگاهی نیست میتوانید با شرکت در دوره آموزش عیب یابی بروش منهدسی معکوس نتیجه خوبی بدست آورید.

اعضای تیم گروه آموزش تخصصی الکترونیک (پیشرو همراه)

مهندس امیرحسین توکلی

مدیر بخش تعمیرات

شخص سه

مدیر بخش فروش

شخص چهار

مدیر بخش انفورماتیک

مشتریان ما

فهرست